Освіта у сфері фінансів є фундаментом для побудови успішної кар’єри, а правильний вибір навчального закладу здатен суттєво вплинути на професійні перспективи. Вузи зі спеціальністю фінанси Дніпрі представлені широким спектром програм, що включають академічне навчання в університетах і професійні курси та онлайн-навчання.
Вибір куди піти навчатись на фінанси в Дніпрі – це відповідальний крок, який стратегічно вплине на подальшу кар’єру. Оптимальне рішення залежить від індивідуальних пріоритетів, то ж ретельно проаналізуйте всі можливості та вирішіть, куди поступити на фінансиста в Дніпрі.
Міжрегіональна академія управління персоналом
МАУП була заснована у 1989 році як приватний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на навчанні на фінансиста в Дніпрі. Вона стала однією з найбільших економіко-гуманітарних освітніх установ в Україні, де здобувають знання студенти з понад 30 країн світу.
Навчання на фінансиста в Дніпрі після 11 класу здійснюється за 20 напрямами та понад 100 спеціалізаціями, серед яких фінанси, менеджмент, право, психологія, маркетинг і соціологія. Випускники академії займають керівні посади у великих компаніях, банках, державних установах, працюють у сфері юриспруденції та правоохоронних органах. Багато з них будують кар’єру не лише в Україні, а й у країнах Європи, США, Австралії та Близького Сходу.
Інфраструктура закладу включає сучасно обладнані лекційні аудиторії, комп’ютерні класи, бібліотеки та лабораторії. Вартість навчання на фінансиста в Дніпрі складає 17 960 грн. на рік, 056 375 72 19.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
Це один з найпрестижніших інститутів України. Про його престиж говорять кілька значущих фактів: по-перше, цей інститут закінчувало багато відомих людей, які вплинули на історію нашої країни. Наприклад, в ДНУ навчався другий президент України Леонід Данилович Кучма.
Слід відзначити, що звання «національний» заклад отримав відносно недавно, з 2005 року. По-друге, заклад настільки відомий і значущий в регіоні, що острів «Монастирський» біля набережної в Дніпрі, колись мав назву «Комсомольський», бо на ньому проводились різні студентські змагання саме з участю учнів з ДГУ (нині ДНУ).
Спеціальність Фінанси університети Дніпро представлена в структурному підрозділу факультету економіки, але ця обставина зовсім не зменшує його якість, адже саме в цьому ВУЗі навчалася так звана «Дніпропетровська мафія», яка згодом розвалила радянську імперію. Хоча це порівняння може в когось викликати не надто позитивні асоціації, але як кажуть «слів із пісні не викинеш» і ДНУ дуже престижний ВУЗ з надзвичайно багатою та унікальною історією.
Вартість навчання за спеціальністю «фінанси» коштує від 60 000 грн. на рік і не включає проживання в гуртожитку за який потрібно буде сплачувати окремо. Також варто зауважити, що тільки в ДНУ у місті є система кампусів, яку можна назвати «студентське містечко» і оскільки там навчався і жив Кучма, свого часу у будівлях було зроблено сучасний ремонт і за якістю проживання гуртожитки перевищують рівень столичних, 056 374 9822.

Державний аграрно-економічний університет
На початку 2000-х років цей університет не відзначався особливою популярністю, але коли Україна коштом експорту зернової продукції набула значного авторитету в Європі, Аграрний університет отримав «друге життя». Сьогодні це престижний ВУЗ, в якому спеціальність фінанси представлена на кафедрі – Фінансів, банківської справи та страхування.
ДДАЕУ — це сучасний освітній центр, що формує професіоналів нового покоління, здатних успішно конкурувати на ринку праці. Завдяки інтеграції інноваційних методик, практичного досвіду і розвитку особистісних компетенцій випускники отримують фундаментальні знання, необхідні для ефективної роботи у сфері агробізнесу, фінансів, економіки та управління. Ціна навчання на фінансиста Дніпрі становить 50 000 грн. на рік. Також слід зауважити, що заклад пропонує курси з підготовки до вступних іспитів на платній основі, 056 371 08 21.

Хіміко-технологічний університет УДУНТ
Входить до складу Українського державного університету науки та технологій та є одним із провідних технічних освітніх закладів країни. Від моменту заснування у 1930 році тут було підготовлено понад 70 тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які успішно працюють у промисловості, наукових установах, фінансовій сфері й державному управлінні.
Інститут відомий своїм потужним викладацьким складом: тут працює понад 60 професорів і докторів наук, а також понад 200 кандидатів наук, які забезпечують високий рівень підготовки студентів. Заклад займає провідні позиції у наукометричних рейтингах: серед технічних університетів посідає перше місце у міжнародній базі Scopus, третє місце у регіоні та входить у топ-20 вищих навчальних закладів країни.
Навчальний процес організовано на базі чотирьох факультетів і дев’яти навчальних корпусів. Загальна площа навчальних і допоміжних приміщень сягає 122 тисяч квадратних метрів, що забезпечує комфортні умови для студентів.
Спеціальність фінанси представлена в освітній програмі “Фінанси та кредит” і охоплює такі ключові напрями:
- Формування та виконання бюджетів різних рівнів
- Особливості функціонування позабюджетних фондів.
- Планування й управління фінансовими потоками підприємств.
- Організація обліку і звітності в комерційних структурах.
- Розвиток інвестиційної діяльності та управління ризиками.
- Механізми банківської й страхової справи.
Випускники отримують кваліфікацію “Економіст” та готові до роботи у банківській сфері, страхових компаніях, інвестиційних фондах, на фондових біржах, а також у фінансових службах підприємств. Вартість навчання стартує від 73 000 грн. на рік, за ступень магістр потрібно буде доплатити від 26 000 грн., 096 651 73 94.

Технічний університет Дніпровська політехніка
Один із найстаріших і найавторитетніших закладів вищої освіти України, що має понад столітню історію. Його початки сягають 1899 року, коли було засновано Катеринославське вище гірниче училище. У 1911 році навчальний заклад отримав статус Катеринославського гірничого інституту, а з 1926 року діяв як Дніпропетровський гірничий інститут.
Однією з ключових кафедр університету є кафедра економічного аналізу і фінансів, що готує фахівців за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок».
Фахівці, які завершили навчання за цією спеціальністю, можуть обіймати посади:
- Керівників фінансових підрозділів.
- Менеджерів у сфері банківської справи та страхування.
- Фахівців із фінансового лізингу та інвестиційної діяльності.
- Економістів у банківських і фінансових установах.
- Консультантів з управління активами та цінними паперами.
Вартість навчання за спеціальністю на денній формі навчання становить 30 000 грн. за рік. Випускники кафедри економічного аналізу і фінансів НТУ «Дніпровська політехніка» мають великий попит серед роботодавців. Вони працюють у провідних комерційних банках, фінансових компаніях, страховому секторі, податкових органах та контрольно-ревізійних службах як в Україні, так і за її межами, 0 56 744 73 39.

Вузи на фінансиста після 9 класу Дніпро
Навчання за напрямом фінанси після закінчення 9-ти класів середньої школи пропонують коледжі в Дніпрі.
Технолого-економічний фаховий коледж
Один із найавторитетніших закладів Придніпровського регіону, де вивчитись на фінанси в Дніпрі можна після 9-ти класів базової освіти. Серед найперспективніших напрямів підготовки — спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок». Це один із ключових напрямів сучасної економіки, що охоплює управління фінансовими ресурсами, аналіз ринкових тенденцій і діяльність у сферах кредитування, страхування й інвестування, 056 720-94-80.

Донбаський аграрний фаховий коледж
Донбаський аграрний фаховий коледж вже багато років займається підготовкою висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють в одних з найбільш шанованих професій. Один із напрямів, який має велику популярність серед абітурієнтів, — це спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа і страхування». Коледж готує молодших спеціалістів за цією спеціальністю з кваліфікацією «операціоніст з фінансів і кредиту». Термін навчання для студентів, які вступають після закінчення базової загальної середньої освіти (9 класів), складає 3 роки за денною формою навчання. Для тих, хто вже має повну загальну середню освіту (11 класів), навчання триває 2 роки. Контакти: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 72, 050 665 32 25.

Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля
Коледж оснащений всім необхідним для комфортного та ефективного навчання: сучасні лекційні аудиторії, спеціалізовані кабінети, лабораторії, а також п’ять комп’ютерних класів з новітньою технікою. Одним з найбільш запитуваних напрямів підготовки в коледжі є спеціальність «Фінанси». Випускники цієї спеціальності можуть успішно працювати в різних сферах фінансової діяльності, включаючи банківські установи, страхові компанії й фондові ринки, 095 31 69 988.
Скільки років треба вчитися на фінансиста? Термін навчання для здобуття ступеня бакалавра складає 3 роки 10 місяців. Після закінчення 9 класу випускники коледжів мають можливість пройти навчання в коледжі протягом 2 років 10 місяців. Скільки коштує вивчитись на фінансиста в Дніпрі? Вартість навчання залежить від престижу ВУЗа, в середньому діапазон цін коливається від 18 до 63 тис. грн. за рік навчання.
Більше про Дніпро читайте за посиланням.